כתבות ופרסומים
לאחר שבדקתי כמה משרדי עורכי דין הגעתי לעו"ד אברהם קורחוב לשמחתי הרבה הבנתי שהגעתי לעו"ד קשוב מקצועי אכפתי ולא פחות חשוב תמיד זמין ומרגיע. לאחר מלחמה לא קלה ניצחנו בתיק!! בטוחה שעם עו"ד אחר זה לא היה קורה, לא הניצחון ולא התחושה שיש מישהו שבאמת נלחם בשבילי שליוותה אותי לאורך הדרך.. בקיצור תודה רבה

אני רוצה להודות, לשבח ולהלל את עורך דין אברהם קורחוב שאתמול, אחרי שנים של שהייה באפלה, הוציא אותנו אל האור והביא אחרי מלחמת התשה קשה, לביטול העיקולים שלנו. מאז שהחלפנו את עורך הדין הקודם שלנו ועברנו לייצוגו של אברהם קורחוב נחלנו רק נצחונות והכל במשך זמן קצר!!: בוטל צו עיכוב היציאה מהארץ, נסגר תיק ההוצל"פ ואתמול בוטלו העיקולים. עורך דין יקר שלנו אני חושבת שאתה ראוי לתואר נוסף - קוסם! רק בהבדל קטן - קוסם עושה דברים בשלוף. אתה שוקד. טורח. מתאמץ. מתייחס ללקוח כאל לקוח יחידי ולא כאל מספר ואז מגיע לתוצאות של קוסם!!! מודה לך על כל הנצחונות שהשגת לנו ושעוד תשיג. מודה לך על המקצועיות, השירות והיחס. מודה לך על עצם קיומך!!! תודה! תודה! תודה!

עורך דין אברהם קורחוב היקר. מאיפה נתחיל.. אולי מההתחלה?.. לפני חצי שנה היינו אובדי עצות, מתוסכלים והרגשנו שהכל הולך נגדנו. כבר לא היה כוח וחשק להילחם בכל הרשויות עד שהגעת אתה. בצניעות ובענווה שלך לצד חריצות, נחישות, עקביות וחוכמה פתרת בעיות קשות שנמשכו מזה מספר שנים והיום הבאת אותנו לרגע המאושר בו בישרת לנו שכל הגופים ביטלו את צו עיכוב היציאה מהארץ והיום אני בן חורין לנסוע לאיפה שאני רוצה בעולם ומתי שאני רוצה. ניצחון זה בא אחרי ניצחון קודם שלך בענייני - סגירת תיק ההוצאה לפועל שהיה פתוח נגדי שלא בצדק. תיק שהיה פתוח שנים ולא נסגר עד שאתה נכנסת לעובי הקורה. אבי יקר, אתה לא רק עורך דין מן השורה הראשונה אתה גם חבר ואני מודה לאלוהים כל יום שהפגיש בינינו ועל שזכיתי בשירותיך. לכל מי שנתקל בפוסט הזה אני רוצה שתדעו שאם תצטרכו עורך דין לענייני משפחה ובכוונתכם לנצח עליכם לפנות רק אליו. הוא זה שיביא לכם את הניצחון גם כשתחשבו שזה כנגד כל הסיכויים.

זקוקים לייעוץ משפטי?